Volg je eigen ritme: ga sneller, ga verder – en geniet van je tijd met vrienden in de bergen.
De Pedroc Core is een lichte, veelzijdige rugzak met een slank, atletisch ontwerp, een inhoud van 22 liter en een veilige, stabiele pasvorm voor langere speedhikingtochten.
Bovendien is hij uitgerust met het Dry Back Contact-draagsysteem dat dicht op het lichaam zit voor een betere ventilatie, ergonomisch gevormde, gesplitste schouderbanden en reflecterende details. De Pedroc Core 22L is gemaakt van robuust, gerecycled ripstop nylon materiaal.
Ergonomisch gevormde schouderbanden
Multifunctionele schouderriemvakken
Bevestiging voor stokken aan de zijkant
Bevestigingskoorden voor stokken
Uitbreidbare tas voor waterfles
Binnenvak voor waardevolle spullen
Zijvak
Zijdelingse buisgeleiders voor een drinksysteem
Onderste borstriem
EVA-vulling met 3D-kanaalventilatie
Gedeelde schouderband
sleutelhanger
Rolsluiting
Netvak aan de voorkant
Verstelbare borstriem
| Productnaam: | Salewa Pedroc Core 22L Rugzak - black out 0910 |
| Fabrikant: | Salewa |
| Artikelnummer: | SLW753389 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen, Wandelen |
| Afmetingen (L/W/H): | 520/260/200mm |
| Volume: | 22l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 45-53cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 650g |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Drinksysteem compatibel |
| GTIN's: | 4053866881142 |