De Pure 3" shorts van gerecycled polyester zijn bedoeld voor prestatiegerichte hardlopers. De zachte, ademende binnenbroek biedt niet alleen ondersteuning, maar ook langdurig draagcomfort, terwijl de zijsplitten zorgen voor maximale bewegingsvrijheid bij elke stap en op elk terrein. Dankzij de tailleband met trekkoord kun je de pasvorm individueel aanpassen en dankzij de geïntegreerde ritszak zijn kleine essentials altijd binnen handbereik. Combineer de Pure 3" shorts met het bijpassende t-shirt of tanktop en je hebt een functionele, alledaagse outfit waarmee je klaar bent voor elke uitdaging.
Zacht, ademend materiaal
Comfortabele tailleband met trekkoord
Geïntegreerde binnenbroek voor extra ondersteuning
Zijsplit voor optimale bewegingsvrijheid
Ritsvak aan de achterkant van de tailleband
Reflecterende details voor betere zichtbaarheid
Materiaal
100% Polyester
| Productnaam: | La Sportiva Pure 3" Shorts Heren - Black/Yellow |
| Fabrikant: | La Sportiva |
| Artikelnummer: | LSA758000 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 1 |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 8cm |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 100g |
| GTIN's: | 8058428255214, 8058428255221, 8058428255238, 8058428255245 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.lasportiva.com/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant La Sportiva.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| US | XS | S | M | L | XL |
| A. Lichaamslengte (cm) | 171 - 174 | 175 - 178 | 179 - 182 | 183 - 185 | 186 - 188 |
| B. Borst (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 |
| C. Taille (cm) | 80 - 83 | 84 - 87 | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 |
| D. Heup (cm) | 95 - 98 | 99 - 102 | 103 - 106 | 107 - 110 | 111 - 114 |
| F. Buitenbeenlengte (cm) | 103 - 104 | 105 - 106 | 107 - 108 | 109 - 110 | 111 - 112 |
Internationaal S Duitsland 46 US XS
Internationaal M Duitsland 48 US S
Internationaal L Duitsland 50 US M
Internationaal XL Duitsland 52 US L
Internationaal XXL Duitsland 54 US XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| A. Lichaamslengte (cm) | 161 - 164 | 165 - 168 | 169 - 172 | 173 - 175 | 176 - 178 |
| B. Borst (cm) | 85 - 88 | 89 - 92 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 |
| C. Taille (cm) | 63 - 66 | 67 - 70 | 71 - 74 | 75 - 78 | 79 - 82 |
| D. Heup (cm) | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 |
| F. Buitenbeenlengte (cm) | 95 - 97 | 98 - 100 | 101 - 103 | 104 - 105 | 106 - 107 |
Internationaal XS Duitsland 34
Internationaal S Duitsland 36
Internationaal M Duitsland 38
Internationaal L Duitsland 40
Internationaal XL Duitsland 42