De Pure 7" shorts van gerecycled polyester met stretch zijn de perfecte keuze bij warmere temperaturen. Deze hardloop-half-tights met zijsplitten optimaliseren de bewegingsvrijheid zonder te veel been te laten zien, bij elke stap en op elk terrein. De tailleband met trekkoord zorgt voor een individuele pasvorm en dankzij het binnenvak voor sleutels en de twee buitenzakken zijn je essentials altijd binnen handbereik. Zo zijn de veelzijdige Pure 7" shorts zowel op als naast de trail een hit.
Zacht, ademend materiaal
Comfortabele tailleband met trekkoord
Zijsplit voor optimale bewegingsvrijheid
2 voorzakken
Binnenzak voor sleutels
Materiaal
90% Polyester, 10% Elastaan
| Productnaam: | La Sportiva Pure 7" Shorts Heren - Cypress/Mountain Red |
| Fabrikant: | La Sportiva |
| Artikelnummer: | LSA758027 |
| Materiaal: | 90% Polyester, 10% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 3 |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 18cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 115g |
| GTIN's: | 8058428265428, 8058428265435, 8058428265442 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.lasportiva.com/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant La Sportiva.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| US | XS | S | M | L | XL |
| A. Lichaamslengte (cm) | 171 - 174 | 175 - 178 | 179 - 182 | 183 - 185 | 186 - 188 |
| B. Borst (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 |
| C. Taille (cm) | 80 - 83 | 84 - 87 | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 |
| D. Heup (cm) | 95 - 98 | 99 - 102 | 103 - 106 | 107 - 110 | 111 - 114 |
| F. Buitenbeenlengte (cm) | 103 - 104 | 105 - 106 | 107 - 108 | 109 - 110 | 111 - 112 |
Internationaal S Duitsland 46 US XS
Internationaal M Duitsland 48 US S
Internationaal L Duitsland 50 US M
Internationaal XL Duitsland 52 US L
Internationaal XXL Duitsland 54 US XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| A. Lichaamslengte (cm) | 161 - 164 | 165 - 168 | 169 - 172 | 173 - 175 | 176 - 178 |
| B. Borst (cm) | 85 - 88 | 89 - 92 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 |
| C. Taille (cm) | 63 - 66 | 67 - 70 | 71 - 74 | 75 - 78 | 79 - 82 |
| D. Heup (cm) | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 |
| F. Buitenbeenlengte (cm) | 95 - 97 | 98 - 100 | 101 - 103 | 104 - 105 | 106 - 107 |
Internationaal XS Duitsland 34
Internationaal S Duitsland 36
Internationaal M Duitsland 38
Internationaal L Duitsland 40
Internationaal XL Duitsland 42