Vloeibare kettingwas, biologisch afbreekbaar volgens de OESO 301 B-test.
De unieke smerende werking wordt verkregen door toevoegingen zoals wolfraamdisulfide (WS 2). Wolfraamdisulfide heeft een ongelooflijk lage wrijvingscoëfficiënt van 0,03 – beter dan molybdeen, PTFE of zelfs nat ijs op nat ijs! Verhoogt de krachtoverbrenging en vermindert slijtage. Zeer lage wrijving – werkt over een breed temperatuurbereik van -270 °C tot +650 °C.
Zo werkt het: Schud de r.s.p. Power Chain Wax goed en breng deze direct aan op de gereinigde ketting.
| Productnaam: | r.s.p. Liquid Power Bio Chain Wax X29 Kettingwas - 50 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758911 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Was |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 50ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 62g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120076110630 |