Red Oil is een kettingolie met PTFE-aandeel die extreem goed kruipt en zijn uitstekende eigenschappen vooral bij droge weersomstandigheden bewijst. De unieke smerende werking van Red Oil zorgt voor een soepele werking van ketting en schakeling. Vuilafstotende additieven houden de ketting schoon en soepel.
Zo werkt het: breng Red Oil rechtstreeks aan op de gereinigde ketting en schakeling. Draai nu 2-3 keer aan de crank en klaar.
| Productnaam: | r.s.p. Red Oil Kettingolie - 250 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758912 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Olie |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050150461 |