De unieke smerende werking van Black Oil zorgt voor een soepele werking van ketting en schakeling. Speciale additieven zorgen ervoor dat de olie ook bij nat weer goed aan de ketting hecht.
| Productnaam: | r.s.p. Black Oil Kettingolie - 250 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758913 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Olie |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050150430 |