Creak Freak is een montagepasta die vervelende kraakgeluiden tegengaat en voorkomt dat gesmeerde onderdelen vastlopen. Het product heeft een extreem hoge drukbestendigheid en is perfect geschikt voor de montage van fietsonderdelen. De montagepasta is met name geschikt voor perspassingen, zoals bijvoorbeeld PressFit-trapas. Creak Freak is bestand tegen zuren, basen, zout- en zoet water, bevat geen metalen en is onoplosbaar in water.
| Productnaam: | r.s.p. Creak Freak Montagepasta - 500 g |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758915 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Pasta |
| Werkbereik: | Trapas/kruk, Lager |
| Inhoud: | 500g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 585g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050158474 |