No Stick Slip is een wrijvingsverminderend additief. Het wordt in een verhouding van 3–5 % aan de vorkolie toegevoegd en voorkomt grotendeels het schokkerig glijden (stick-slip). No Stick Slip zorgt voor een stabiele en goed hechtende smeerfilm, ook onder hoge druk. Het is goed compatibel met kunststof en elastomeeronderdelen. No Stick Slip mengt bijzonder goed met r. s. p. Damp Champ.
| Productnaam: | r.s.p. No Stick Slip Additief voor wrijvingsvermindering - 8 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758918 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen |
| Werkbereik: | Vork/demper |
| Inhoud: | 8ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 8g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050156050 |