Air Fluid RS Dynamic Light is de speciale smeervloeistof voor het smeren van glijvlakken, bussen en afdichtingen in bepaalde Rock Shox™-verende voorvorken (bijv. de modellen Pike/Revelation/Lyrik ...) en dropper-zadelpennen.
Air Fluid RS Dynamic Light vermindert wrijving, beperkt terugglijden en beschermt tegen slijtage. Door toegevoegde additieven is Air Fluid RS Dynamic Light uiterst verouderingsbestendig, biedt het een hoge roestbescherming, schuimt het weinig en heeft het een goed viscositeits- en temperatuurgedrag.
| Productnaam: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Light Smeermiddel tegen wrijving - 250 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758919 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen, Olie |
| Werkbereik: | Vork/demper, Zadelpen / Zitbuis |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120076116090 |