Air Fluid Renep is de speciale smeervloeistof voor het smeren van glijvlakken en lagers in Öhlins-verende voorvorken. Air Fluid Renep vermindert wrijving, beperkt schokachtig glijden en beschermt tegen slijtage. Dankzij toegevoegde additieven is Air Fluid uiterst verouderingsbestendig, biedt het een hoge roestbescherming, schuimt het weinig en vertoont het een goed viscositeits- en temperatuurgedrag.
| Productnaam: | r.s.p. Air Fluid Renep CGLP 68 Smeermiddel tegen wrijving - 250 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758921 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen, Olie |
| Werkbereik: | Vork/demper |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120076110784 |