Voor het maken van braamvrije kopvlakken van professionele kwaliteit op op maat gezaagde buizen. Plaats het gereedschap na het op maat zagen eenvoudig op de buis en draai totdat alle bramen verdwenen zijn.
Dankzij het doordachte ontwerp en de nauwkeurige constructie wordt schade aan de werkstukken voorkomen, zelfs bij zware belasting. Deze kenmerken maken de effectieve Unior-gereedschappen tot de juiste keuze voor vakmensen die behoefte hebben aan kwalitatief hoogwaardige en duurzame gereedschappen met een lange levensduur.
| Productnaam: | Unior Bike Tools Buisbinnen-/buitenfrees - 363A |
| Fabrikant: | Unior Bike Tools |
| Artikelnummer: | UBT759017 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Werkbereik: | Universeel |
| Materiaal: | Kunststof |
| Gereedschapsaard: | Freesgereedschap/Draadsnijapparaat |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 35g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 363A |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3838909262499 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.uniortools.com |