Een betrouwbare basis voor systematische training en constante inspanningen. Deze broek is ontworpen met het oog op vormvastheid en gerichte spierondersteuning en is daarmee de eerste keuze voor je dagelijkse training, kilometer na kilometer. Hij is aan te raden in combinatie met een Rapha-baselayer en het Women’s Pro Team Training Jersey bij koud tot warm weer (6–25 °C).
Zadelzeem met enkele dichtheid – ondersteuning en comfort zonder extra volume voor lange trainingsritten.
Functionele materialen – Met een hoog stretchgehalte en uitstekende vochtregulering voor de zwaarste ritten
Lichte bandjes – De achterkant van mesh-materiaal en lichte bandjes zorgen voor een hoge ademende werking en helpen het lichaam bij de temperatuurregeling.
Geoptimaliseerde snit – Ontworpen voor een nauwsluitende pasvorm die zorgt voor een stevige zit tijdens trainingen
Materiaal
Hoofdmateriaal: 79% Polyamide, 21% Elastaan
Elastische band: 89% Polyester, 11% Elastaan
| Productnaam: | Rapha Pro Team Training Fietsshort met Bretels Dames - smoky silver/smoky silver |
| Fabrikant: | Rapha |
| Artikelnummer: | RAH759077 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 79% Polyamide, 21% Elastaan Elastische band: 89% Polyester, 11% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Alleen met gelijkaardige kleuren wassen, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +25°C / +6°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Single-Density |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 320g |
| GTIN's: | 5059526518822, 5059526518839, 5059526518846, 5059526518853 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Rapha.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. Taille (cm) | 72 | 78 | 84 | 90 | 96 | 102 |
| D. Heup (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 78 | 83 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| C. Taille (cm) | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
| D. Heup (cm) | 86 | 91 | 96 | 101 | 106 | 111 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL