De Everyday Hydro Pants zijn wind- en waterdichte fietsshorts die zijn ontworpen voor het dagelijkse woon-werkverkeer en voor ritten bij nat en winderig weer.
De broek is gemaakt van wind- en waterdicht materiaal en heeft gelaste naden voor volledige bescherming tegen weersinvloeden. Het verstevigde zitvlak biedt extra duurzaamheid en waterbescherming, terwijl de elastische tailleband en het elastische materiaal aan de rug zorgen voor een optimale pasvorm en verbeterde bewegingsvrijheid. Bovendien zorgen klittenbandsluitingen aan de onderkant voor een stevige pasvorm rond de benen.
Materiaal
Materiaal I: 95% Polyamide, 5% Elastaan
Materiaal II: 100% Polyurethaan
| Productnaam: | CRAFT Everyday Hydro Regenbroek Heren - Zwart |
| Fabrikant: | CRAFT |
| Artikelnummer: | CFT759440 |
| Materiaal: | Materiaal I: 95% Polyamide, 5% Elastaan Materiaal II: 100% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 150g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7318574366365, 7318574331479, 7318574366372, 7318574366389 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant CRAFT.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| A. Lichaamslengte (cm) | 172 | 176 | 180 | 184 | 188 | 192 | 196 |
| B. Borst (cm) | 87 | 93 | 99 | 105 | 111 | 119 | 127 |
| C. Taille (cm) | 75 | 81 | 87 | 93 | 99 | 107 | 115 |
| D. Heup (cm) | 89 | 95 | 101 | 107 | 113 | 121 | 129 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 | 92 | 94 |
| G. Armlengte (vanaf de halszijde) (cm) | 78 | 80 | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 |
Internationaal XS Duitsland 46
Internationaal S Duitsland 48
Internationaal M Duitsland 50
Internationaal L Duitsland 52
Internationaal XL Duitsland 54
Internationaal XXL Duitsland 56
Internationaal 3XL Duitsland 58
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 |
| A. Lichaamslengte (cm) | 161 | 164 | 167 | 170 | 173 | 176 | 179 | 179 | 179 |
| B. Borst (cm) | 77 | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 114 | 122 | 130 |
| C. Taille (cm) | 61 | 66 | 72 | 78 | 84 | 90 | 98 | 106 | 114 |
| D. Heup (cm) | 85 | 90 | 96 | 102 | 108 | 114 | 122 | 130 | 138 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 77.5 | 79 | 80.5 | 82 | 83.5 | 85 | 86.5 | 88 | 89.5 |
| G. Armlengte (vanaf de halszijde) (cm) | 69.5 | 71 | 72.5 | 74 | 75.5 | 77 | 78.5 | 80 | 81.5 |
Internationaal XXS Duitsland 32
Internationaal XS Duitsland 34
Internationaal S Duitsland 36
Internationaal M Duitsland 38
Internationaal L Duitsland 40
Internationaal XL Duitsland 42
Internationaal XXL Duitsland 44
Internationaal 3XL Duitsland 46
Internationaal 4XL Duitsland 48
| Duitsland | 74 / 80 | 86 / 92 | 98 / 104 | 110 / 116 | 122 / 128 | 134 / 140 | 146 / 152 | 158 / 164 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US | 1 | 1 - 2 | 2 - 4 | 4 - 6 | 6 - 8 | 8 - 10 | 10 - 12 | 12 - 14 |
| inch | 13 - 14 | 15 - 16 | 17 - 18 | 19 - 20 | 21 - 22 | 23 - 24 | 24 - 26 | 27 - 28 |
| A. Lichaamslengte (cm) | 80 | 92 | 104 | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
| B. Borst (cm) | 54 | 56 | 58 | 61 | 65 | 70 | 76 | 82 |
| C. Taille (cm) | 51 | 53 | 55 | 58 | 59 | 63 | 67 | 70 |
| D. Heup (cm) | n. a. | n. a. | 59 | 63 | 67 | 73 | 79 | 85 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 30 | 37 | 44 | 51 | 58 | 65 | 71 | 78 |
| G. Armlengte (vanaf de halszijde) (cm) | 36 | 40 | 44 | 48 | 52 | 57 | 62 | 68 |
Duitsland 74 / 80 US 1 inch 13 - 14
Duitsland 86 / 92 US 1 - 2 inch 15 - 16
Duitsland 98 / 104 US 2 - 4 inch 17 - 18
Duitsland 110 / 116 US 4 - 6 inch 19 - 20
Duitsland 122 / 128 US 6 - 8 inch 21 - 22
Duitsland 134 / 140 US 8 - 10 inch 23 - 24
Duitsland 146 / 152 US 10 - 12 inch 24 - 26
Duitsland 158 / 164 US 12 - 14 inch 27 - 28