De Classic-slaapzakken zijn gemaakt van hoogwaardig gerecycled dons en gerecyclede buitenstoffen, waardoor ze de ecologische voetafdruk aanzienlijk verkleinen. Dankzij hun geoptimaliseerde warmte-isolatie, de ruime GT Fit en hun compacte pakmaat zijn ze de ideale metgezel voor alle tochten. Donsdichte materialen en de schuine boxconstructie zorgen voor een optimale warmte-isolatie. Het dons met een vulkracht van minimaal 700 cuin kan niet verschuiven en koudebruggen worden voorkomen. Het anatomisch gevormde voetgedeelte met twee kamers houdt je voeten lekker warm. De ruime capuchon met vijf kamers en trekkoorden in de kraag zorgt voor behaaglijke warmte en een goede nachtrust. De lange ritssluiting met Gemini™-systeem voorkomt warmteverlies in dit kritieke gebied. De platte, magnetische Lode Lock™-sluiting en de trekkoorden aan de warmtekraag zijn ook 's nachts gemakkelijk te bedienen. Met een "Good Night's Sleep"-temperatuur van 0 °C is de Classic 350 Women's de ideale metgezel voor alle zomertochten.
| Productnaam: | Mountain Equipment Classic 350 Regular Slaapzak voor dames ME-008572 - zip left - allium |
| Fabrikant: | Mountain Equipment |
| Artikelnummer: | MOE759717 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Dames |
| Maat verpakking (L/W/H): | 220/170/140mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +0°C |
| Temperatuurlimiet: | -15°C |
| Extreme temperatuur: | -15°C |
| Vulgewicht: | 347g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Paars |
| Gewicht: | 910g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | ME-008572-Me-02279 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | Regular |
| Duurzaamheid: | DOWN CODEX®, Fair Wear Foundation |
| GTIN's: | 5053817396359 |