De Leatherman Signal is gemaakt voor elk avontuur. Hij is voorzien van een ferroceriumstaaf (voor het maken van vonken), een noodfluitje, een hamerfunctie en een scherp combimes.
Met een lengte van slechts 4,5 inch en een gewicht van slechts 7,5 ounce past de Signal moeiteloos in je rugzak of tas. Rust jezelf uit en ga verder met de Leatherman Signal. Holster apart verkrijgbaar.
| Productnaam: | Leatherman Signal Multitool - Mesa Verde |
| Fabrikant: | Leatherman |
| Artikelnummer: | LTH759975 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 114/38/16mm |
| Kampeer & Outdoor Gereedschap: | Multitool |
| Lengte van het mes: | 69mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen, Bruin |
| Gewicht: | 213g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 833321 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 37447023736 |