Minimaal gewicht, compact op te vouwen en een krachtige warmte-isolatie – de Ultra 6.5R is het hele jaar door de perfecte slaapmat voor trektochten, bikepacking of alpine tochten. Hij biedt de door EXPED aanbevolen minimale isolatie voor een slaapmat die in alle vier de seizoenen betrouwbaar kan worden gebruikt.
Met de innovatieve SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wordt de gerecyclede, synthetische microvezelvulling gecombineerd met een extra laag reflecterende folie. Hierdoor wordt de warmteprestatie gemaximaliseerd zonder het gewicht of de pakmaat te vergroten – perfect voor nachten met lagere temperaturen. Cradle Comfort™ zorgt voor ligcomfort bij al onze trekkingmatten: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn iets verhoogd voor nog meer grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde ripstop-polyester is ultralicht en drie keer sterker dan conventionele lichte materialen. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde Schnozzel Pumpbag zorgt voor snel en vochtvrij oppompen.
| Productnaam: | Exped Ultra 6.5R Isolatiemat - MW - Medium Wide - lichen |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760631 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Trekking, Bergsport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/650/70mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 183cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 270/115/115mm |
| Seizoen: | All Season |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 6.9 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 545g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423640785 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 7640423640785 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |