De Ultra 10R onderscheidt zich door de beste warmteprestaties binnen de Ultra-serie en is ontwikkeld voor avonturen bij de koudste temperaturen. Het matje biedt maximale isolatie en een compact opbergformaat voor wintertrektochten, tochten in het hooggebergte en alpine expedities, evenals voor iedereen die ’s nachts snel koud krijgt.
Met de innovatieve SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wordt de gerecyclede, synthetische microvezelvulling gecombineerd met een extra laag reflecterende folie. Hierdoor wordt de warmteprestatie gemaximaliseerd zonder het gewicht of het pakvolume te vergroten – perfect voor koude nachten. Cradle Comfort™ zorgt voor ligcomfort bij al onze trekkingmatten: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn iets verhoogd voor een nog betere grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde ripstop-polyester is ultralicht en drie keer sterker dan conventionele materialen. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde Schnozzel Pumpbag zorgt voor snel, vochtvrij oppompen.
| Productnaam: | Exped Ultra 10R Isolatiemat - LW - Long Wide - greygoose |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760643 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking, Bergsport, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/650/90mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 270/150/150mm |
| Seizoen: | Winter, All Season |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 10.2 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1020g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641478 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 7640423641478 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |