Rol de rode loper uit in de wildernis met een zachte, ruime donzen slaapzak met een vulling van 650 die klein kan worden opgeborgen en kan worden uitgevouwen tot een groot dekbed. Dankzij de brede mummievormige rondingen kun je je uitrekken, rondrollen en nieuwe energie opdoen in elke houding, waar dan ook: in een tent, hut of busje. Wil je meer ruimte om je uit te strekken? De ritssluiting zonder haken loopt helemaal naar beneden en rond je voeten, zodat je je tas kunt omvormen tot een deken met verlengde dekenflappen voor extra comfort en een beetje thuisgevoel. De lichte, duurzame ripstop-buitenkant met waterafstotende DWR- en Marmot Down Defender-behandeling houdt je tas luchtig en warm, zelfs als het nat of vochtig wordt.
| Productnaam: | Marmot HiberNest 30 Short Donzen slaapzak - Rits links - olive grove/nori |
| Fabrikant: | Marmot |
| Artikelnummer: | MRM761473 |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 168cm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | -2°C |
| Temperatuurlimiet: | -8°C |
| Extreme temperatuur: | -26°C |
| Vulgewicht: | 468g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 997g |
| Duurzaamheid: | RDS - Responsible Down Standard |
| GTIN's: | 195115379087 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.marmot.de |