Eenvoudig te bedienen compacte hoofdlamp met rood licht. 350 lumen
Al 25 jaar brengt hij licht in het donker! De TIKKA-hoofdlamp is met zijn 350 lumen uw absolute favoriete accessoire voor nachtwandelingen, bij het bivakkeren of op reis. Met zijn enkele schakelaar is hij eenvoudig te bedienen en dankzij zijn compacte ontwerp past hij in elke jaszak of rugzak. De fosforescerende reflector zorgt ervoor dat hij ook in het donker gemakkelijk te vinden is, en het rode licht voorkomt dat andere mensen in uw omgeving worden verblind. De TIKKA wordt geleverd met drie batterijen en is dankzij HYBRIDE CONCEPT ook compatibel met de CORE-accu. Voor frequent gebruik is het oplaadbare model TIKKA CORE de perfecte keuze.
Kleine hulpmiddelen met grote voordelen Gezien worden verhoogt de veiligheid en voorkomt ongelukken. Veiligheidslampen met witte leds helpen bovendien om de weg, het sleutelgat of de uitrusting in de rugzak te vinden. Dankzij flexibele houders kunnen de lampen in een handomdraai worden bevestigd aan rugzakken, wandelstokken, tuinhuisjes, kinderwagens en nog veel meer.
| Productnaam: | Petzl Tikka Hoofdlamp - blauw |
| Fabrikant: | Petzl |
| Artikelnummer: | PZL761572 |
| Activiteit: | Outdoor, Klimmen |
| IP-beschermingsklasse: | IPX4 |
| Accutype: | AAA / LR3 Alkali, AAA / LR3 NiMh |
| Maximale looptijd: | 110h |
| bevestigingspositie: | Helm, Kop |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Maximale lichtstroom: | 350lm |
| Maximale lichtsterkte: | 70m |
| Kleurtemperatuur: | neutraal wit, rood |
| Uitvoering lamp (zonder verkeersreglement): | Helmlamp, Hoofdlamp |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 94g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | E061AB01 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3342540847170 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.petzl.com/ |