De Exogen 2 XL is een vrijstaande hybride tent voor twee personen, die vooral overtuigt door zijn extra lange binnentent – met een liglengte van 245 cm biedt hij ook grote personen een comfortabele slaapplaats. Twee royale apsissen bieden extra opbergruimte voor bagage, schoenen of uitrusting. De constructie van de tent is ontworpen voor maximale stabiliteit en flexibiliteit: twee aluminium knooppunten op de stangen zorgen voor een hoge windbestendigheid, terwijl de vrijstaande constructie het opzetten vergemakkelijkt en kamperen op verschillende ondergronden mogelijk maakt – of het nu rots, zand of gras is. De binnentent van de Exogen 2 XL wordt eerst opgezet. De extra stokboog vormt de apsis zodra de buitentent eroverheen is gespannen. De ademende binnentent is aan de deuren en aan het hoofd- en voeteneinde voorzien van muskietengaas, dat betrouwbare bescherming tegen insecten en een goede luchtcirculatie biedt. Bovendien hebben de deuren geïntegreerde ventilatieopeningen, die niet alleen het binnenklimaat verbeteren, maar ook een praktisch uitzicht vanuit de tent bieden. De maat van de pakzak is geoptimaliseerd voor bikepacking. Door de stangen te verwijderen, kan de lengte van de pakzak worden teruggebracht tot slechts 25 cm – ideaal voor reizigers met minimale bagage. De stangen kunnen apart worden opgeborgen.
Buitentent: Ripstop nylon 20D, aan beide zijden gesiliconiseerd, 3.000 mm WS, 7 kg scheurweerstand
Vloer: ripstop nylon 30D, PU-gecoat, 5.000 mm WS, getapete naden
Binnentent: ripstop nylon 20D, waterafstotend, ademend
Stangen: aluminium DAC Featherlite NFL
Ben je op zoek naar een tent die je tijdens lange tochten over berg en dal vergezelt, zelfs bij regen, wind en lichte sneeuwval? Moet je daarbij op elke gram letten, omdat alleen je voeten jou en je bagage dragen? Vind je een zeer goede afwerking, functionele details en veel comfort belangrijk? Dan zou je moeten kiezen voor een van de Zero-G Line-producten van Wechsel. Bovendien hebben alle modellen een extra lange lengte aan ligoppervlak en veelzijdig te openen ingangen.
| Productnaam: | Wechsel Exogen 2 XL Tent - Artichoke Green |
| Fabrikant: | Wechsel |
| Artikelnummer: | WEC761881 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2450/2550/1050mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 450/190/190mm |
| Waterkolom: | 3000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Fietsreis |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 2 |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 1900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 231088 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4250635616848 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.wechsel-tents.de/ |