Orhi Dinamic Cargo combineert alle innovaties van Orhi Dinamic en heeft bovendien twee geïntegreerde zijtassen die de functionaliteit vergroten zonder afbreuk te doen aan de aerodynamica of pasvorm. Een perfecte oplossing voor fietsers die tijdens lange tochten, bikepacking-uitstapjes of dagelijkse trainingen extra opbergruimte nodig hebben, zonder in te boeten aan prestaties.
Etxeondo Powersystem Dinamic
Adi - zeem
Naadloze, eendelige bretels
Mesh-inzetstuk aan de achterkant
Gemakkelijk toegankelijke zijtassen
Ruime pasvorm
Naadloze binnenkant aan de dijen
Vinyl logo
UPF 50+ (UVA)
Materiaal
53% Polyamide, 42% Elastaan, 5% Polyurethaan
| Productnaam: | Etxeondo Orhi Dinamic Cargo Fietsshort met Bretels Heren - Black |
| Fabrikant: | Etxeondo |
| Artikelnummer: | ETX763426 |
| Materiaal: | 53% Polyamide, 42% Elastaan, 5% Polyurethaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Bescherming tegen de zon: | 50 |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Powersystem Dinamic |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +38°C / +12°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Adi |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 192g |
| GTIN's: | 8435733680212, 8435733680229, 8435733680236, 8435733680243 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.etxeondo.com/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Etxeondo.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 | 116 - 121 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Taille (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 101 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Taille (cm) | 56 | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL