Schwalbe AIR PLUS fietsbinnenband nr. 17-AP. Geschikt voor fietsbanden met een maat van 28 inch (ETRTO 37→47-622, 40-635). Houdt de lucht dankzij de grotere wanddikte nog langer vast. U hoeft minder vaak bij te pompen. Biedt bovendien bovengemiddelde bescherming tegen lekke banden.
| Productnaam: | Schwalbe Air Plus Binnenband - Nr. 17-AP | 28" - 37/47-622/635 | SV 40mm |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763761 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Bandbreedte: | 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 43 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 47 mm |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Type Ventiel: | Presta (Sclaverand) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 270g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10463433 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - Air Plus |
| GTIN's: | 4026495932424 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |