Neem je tafel mee naar plekken waar dat voorheen onmogelijk was. Hij is gemaakt van GhostGrid™-monofilamentgaas en is de lichtste tafel van Helinox tot nu toe – uiterst compact en gemakkelijk mee te nemen.
GhostGrid™-materiaal
GhostGrid™ is licht, slijtvast en weerbestendig.
Ultralicht ontwerp
Het ultralichte frame en het monofilament-tafelblad beperken het gewicht tot een minimum.
Opvouwbaar en draagbaar
Opvouwbaar frame en tafelblad. Afmetingen ingepakt: 35 × 8 × 8 cm.
Licht & stabiel
Slechts 237 g
Geavanceerde technologie
DAC-aluminiumlegering en nylon scharnieren voor stabiliteit en duurzaamheid.
Eenvoudige montage
Elastiek zet het frame vast.
Gewicht: 254 g
Draagvermogen: 10 kg
| Productnaam: | Helinox Table Zero LT Opvouwbare Campingtafel - Cyan |
| Fabrikant: | Helinox |
| Artikelnummer: | HOX763895 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Aluminium, Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 495/310/300mm |
| Maximale belasting: | 10kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 350/80/80mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 237g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10003730 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 8800268651509 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.helinox.com/ |