Deze expresslussen zijn voorzien van grote, ergonomische karabijnhaaken en brede lussen
De Raven QD Zoom express-set heeft ergonomische karabijnhaken die met behulp van een warm smeedproces zijn vervaardigd voor maximale veiligheid. De set bevat karabijnhaken met een rechte en een gebogen sluiting voor veelzijdig gebruik tijdens het klimmen. Taps toelopende lussen en een Biner Fix-rubberen inzetstuk zorgen voor soepel inklikken en hanteren. Verkrijgbaar in roze en blauwe varianten.
| Productnaam: | Ocún Raven QD Zoom 12 cm Quickdraw set 6-pack - roze |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764325 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte: | 120mm |
| Veiligheidsnormen: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| Karabijnhaak opening: | 23mm |
| Breukbelasting lengte/breedte/open: | 24-10-11kN |
| Eigenschappen expressset: | Sets, Rubberen bevestiging |
| Soort karabijnhaak: | Straight - Bent |
| Toepassingsgebied klimmen: | Sportklimmen, Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Roze |
| Gewicht: | 642g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05599-Pink |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804694189 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |