Lichtere quickdraw set met verlengde lus
Lichtere quickdraw set voor rotpointklimmen, maar ook voor technisch klimmen in de bergen. Een bredere singel vergemakkelijkt het vastpakken, een Hawk-karabijnhaak garandeert een laag gewicht en tegelijkertijd een hoge sterkte.
Een verlengde lus vermindert de trekkracht van het touw op plaatsen waar de zekering buiten de route verloopt.
| Productnaam: | Ocún Hawk QD Zoom Pa 15/22 mm Quickdraw set - 16 cm blauw |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764326 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte: | 160mm |
| Veiligheidsnormen: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| Karabijnhaak opening: | 16mm |
| Breukbelasting lengte/breedte/open: | 24-8-9kN |
| Soort karabijnhaak: | Straight - Bent |
| Toepassingsgebied klimmen: | Sportklimmen, Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 99g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 04072-Blue |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804636226 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |