Lichter, veiliger en met meer duurzaamheid! Deze set is ideaal voor sportklimmen en alpineklimmen.
De combinatie van lichte karabijnhaaken met de revolutionaire bio-gebaseerde Dyneema®-lus zorgt voor een perfecte express-lus voor klimmen op routes met meerdere lengtes.
| Productnaam: | Ocún Hawk QD Combi Bio-Dyn-Ring 15 mm Quickdraw Set 6-pack - 10 cm blauw |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764327 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte: | 100mm |
| Veiligheidsnormen: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Dyneema/Dynex |
| Karabijnhaak opening: | 16mm |
| Breukbelasting lengte/breedte/open: | 24-8-9kN |
| Eigenschappen expressset: | Sets, Rubberen bevestiging, Ultralicht |
| Soort karabijnhaak: | Straight - Wire |
| Breedte riem/strop: | 15mm |
| Toepassingsgebied klimmen: | Sportklimmen, Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 486g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05343-Blue |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804667954 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |