De lichte SPEED mtb-band zorgt voor hoge snelheid tijdens de volgende marathon of XC-race. Hij blinkt uit op droge, harde ondergrond, maar presteert ook uitstekend onder natte of zelfs modderige omstandigheden. Dankzij de ToGuard-compound overtuigt de band met zeer veel grip en tegelijkertijd een zeer goede rolweerstand. De perfecte keuze voor je volgende recordtijd.
| Productnaam: | Wolfpack SPEED MTB Vouwband - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.25" |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764896 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 4bar |
| ETRTO: | 56-622 |
| Bandbreedte: | 2.25" |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 605g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260616540482 |