De ROAD RACE II TLR is de gewichtsgeoptimaliseerde versie van de originele ROAD RACE, met dezelfde bekende eigenschappen en ook geschikt voor tubeless gebruik.
De bijzondere eigenschap van de nieuwste high-end polymeren zorgt voor een merkbaar veiligere rijervaring en garandeert een gevoel van absolute controle. De ToGuard-rubbersamenstelling, in combinatie met het ultrafijne nylon karkas en het aerodynamisch geoptimaliseerde loopvlakpatroon, maken de RACE tot een van de beste banden in zijn klasse.
| Productnaam: | Wolfpack ROAD RACE II Vouwbanden - 25-622 |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764904 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 8.5bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Bandbreedte: | 25 mm |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN's: | 4260616540819 |