Dezelfde klassieke mat met een vernieuwde look en hogere duurzaamheid – de vernieuwde Trail Pro biedt uitzonderlijk comfort, het hele jaar door warmte en de legendarische ondersteuning van Therm-a-Rest. Het zelfopblazende schuim is 7,6 cm dik en heeft een StrataCore-constructie met de beste warmte-gewicht-verhouding van alle zelfopblazende schuimmatten. Dankzij de R-waarde van 4,4 is deze isolatiemat geschikt voor outdooravonturen in alle seizoenen. De veelzijdige, zelfopblazende isolatiemat heeft een hoogwaardig WingLock-ventiel, waarmee de isolatiemat dankzij de grotere opening en het in één richting opblazen drie keer sneller kan worden opgeblazen dan met het klassieke ventiel.
inhoud van de levering:
1 Therm-a-Rest Trail Pro-isolatiemat inclusief opbergzak
| Productnaam: | Therm-a-Rest Trail Pro Isolatiemat - Regular - Tide |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR765681 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/76mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 280/220/220mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 4.4 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 850g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14160 |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar |
| GTIN's: | 40818141601 |