Het begint klein. Een vonkje enthousiasme in een wereld die nog enorm groot lijkt. Een wankeling, een lach, een geschaafde knie en het straalt nog feller. Je kijkt om je heen om er zeker van te zijn dat ze vlak achter je zijn. Totdat je dat op een dag niet meer hoeft te doen. En dan besef je dat het nooit alleen om het fietsen ging. Maar om hoe iets uitdagends en een beetje nieuwsgierigheid langzaam karakter en zelfvertrouwen worden.
Krachtige verende voorvork: luchtverende voorvorken werken gecontroleerd en responsief op ruige trails. De fiets behoudt zijn grip en rijdt ook op technisch terrein gecontroleerd.
Variozadelpen: De MC22 werkt met een lagere inwendige druk en kan daardoor eenvoudig worden geactiveerd en nauwkeurig worden versteld. De variozadelpen groeit mee en kan worden verlengd, zodat hij altijd optimaal werkt en past. Standaard met 75 mm veerweg, uitbreidbaar tot 100 mm.
Meegroeiende stuurpen: De stuurpen kan met behulp van een eenvoudig te monteren spacer worden verlengd van 40 naar 55 mm. Dit verlengt de levensduur en zorgt voor een natuurlijke zitpositie, ook als het kind groter wordt.
| Productnaam: | Orbea KIMU 24 H10 TR - 24" Kinderfiets - 2026 - metallic sunset |
| Fabrikant: | Orbea Bikes |
| Artikelnummer: | OEA766230 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Ketting: | KMC eGlide |
| Cassette: | Microshift |
| Versnellingspook: | Microshift M6195 |
| Achterderailleur: | Microshift |
| Kettingblad gradatie: | 28 |
| Crank: | Alloy, 140mm |
| Remmen: | Shimano MT410 Hydraulic Disc |
| Wielen: | Alloy, 8H |
| Zadelpen modell: | OC Mountain Control MC22 | 31.6mm | Dropper |
| Zadel: | SD 0.4 | 234x138mm |
| Stuur: | MTB, Alloy | 31,6 | 620mm |
| Stuurpen: | MTB custom | Alloy | +15mm Spacer |
| Vork: | Manitou Machete Junit Sport | 100mm | 15x110 Boost |
| Balhoofd: | FSA 1-1/8 - 1-1/2" Integrated |
| Frame: | Orbea Kimu 24 TR |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | microSHIFT |
| Gradatie cassette: | 11-42 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | VP-229 Black |
| Banden: | Schwalbe Rocket Ron Evo | 24x2.35 | Super Race TLE |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | U00924J4 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Orbea - Kimu |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8434446118500 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.orbea.com/ |