Zomerfietssokken gemaakt in Italië van een hoogwaardige vezelmix om zweet af te voeren, snel te drogen en te zorgen voor een beter ademend vermogen tijdens warme, zware ritten.
Materiaal
85% Polyamide, 15% Elastaan
| Productnaam: | PEdALED E. Sokken - Brown |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD766264 |
| Materiaal: | 85% Polyamide, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | gestoffeerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 55g |
| GTIN's: | 8021890652119, 8021890652102, 8021890652096, 8021890652126 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| EU | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL