Een nieuwe stijl met een focus op prestaties - deze zomerse fietssokken zijn gebreid van een ademende, zweetafvoerende mix voor comfortabele, kleurrijke ritten.
Materiaal
60% Katoen, 35% Polyamide, 5% Elastaan
| Productnaam: | PEdALED E. Tie Dye Sokken - Golden Yellow |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD766265 |
| Materiaal: | 60% Katoen, 35% Polyamide, 5% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Katoen |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | gestoffeerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 64g |
| GTIN's: | 8021890657671, 8021890657688, 8021890657695, 8021890657701 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| EU | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL