Voor ultiem comfort in de wildernis en daarbuiten: het innovatieve tweedelige ontwerp van de Circle Back™ combineert een hoogwaardig, zacht buitenmateriaal met een interne luchtkamer en zorgt zo voor warmte, betrouwbaarheid en comfort tijdens al je avonturen. Dankzij materialen met duurzaamheid die volledig recyclebaar zijn, zul je steeds weer naar deze isolatiemat terugkeren – en dat met een gerust geweten!
| Productnaam: | Big Agnes Circle Back Opblaasbare Isolatiemat Wide Long - shadow/warm olive |
| Fabrikant: | Big Agnes |
| Artikelnummer: | BAG766494 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1980/640/110mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 360/150/150mm |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 4.7 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Geel |
| Gewicht: | 1020g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | PCBWL23 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 841487144821 |
| Pagina van de fabrikant: | www.bigagnes.com |