Laat je kamer opvallen met de Cozy Carpet Sky 4! Dit zachte, duurzame tapijt biedt comfort en warmte. Wordt geleverd met een tas.
| Productnaam: | Outwell Cozy Carpet Sky 4 Tenttapijt - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766784 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 1500/2500/10mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 390/340/80mm |
| Accessoires voor Tenten & Camping: | Tent/Tarp Toebehoren |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 1000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 171130 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388148308 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |