De Outwell Dreamboat Mat is ideaal voor stellen, gezinnen of iedereen die op zoek is naar een rustige nacht onder de sterren. De unieke 3D-vorm en het diepe profiel bieden eersteklas ondersteuning per zone voor maximaal slaapcomfort. Een belangrijke innovatie zijn de horizontaal gelegen uitsparingen in de kern, die het gewicht en de maat van de mat verminderen en tegelijkertijd de ergonomie verbeteren.
Deze ondersteuningszones passen zich aan het lichaam aan voor een betere drukverdeling en stabiliteit over het gehele oppervlak. Deze mat is gemaakt van ultrastevig stretchpolyester met een delaminatiebestendige TPU-constructie en gaat lang mee. Het Double Flat High-Flow-ventiel zorgt voor snel en eenvoudig opblazen, terwijl het compacte formaat en de meegeleverde tas het opbergen en vervoeren eenvoudig maken.
| Productnaam: | Outwell Dreamboat Single 16.0 cm Opblaasbare Slaapmat - donkergroen |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766788 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2100/820/160mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 780/220/220mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 14.8 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400150 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Luchtbedden |
| GTIN's: | 5709388158185 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |