De Outwell Dreamcatcher Single-mat combineert praktische functies en een slim ontwerp voor een betere nachtrust in de buitenlucht voor stellen, gezinnen en kampeerders die op zoek zijn naar comfort. De innovatieve uitsparingen in de horizontaal gelegen ondersteuningszone verminderen het gewicht en de maat zonder afbreuk te doen aan de stabiliteit of het comfort. Samen met de zachte, geruisloze polyester bovenlaag en de statische zijwanden biedt deze mat evenwichtige ondersteuning en een eersteklas slaapoppervlak. Een dubbel Flat High-Flow-ventiel zorgt voor moeiteloos opblazen en leeglopen, terwijl het compacte pakvolume en de meegeleverde tas het transport vergemakkelijken. Uiteraard is het ook PFAS-vrij voor veiliger gebruik.
| Productnaam: | Outwell Dreamcatcher Single Slaapmat 10 cm - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766790 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1950/630/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 670/190/190mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 9 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 2500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400137 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388158239 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |