De matrassen uit het Dreamspell-bereik zijn voorzien van het Outwell Flat High-Flow-ventiel – een plat ventiel voor een hoge luchtdoorstroming. Dit outdoor luchtbed biedt je hetzelfde slaapcomfort als je gewend bent van je bed thuis.
| Productnaam: | Outwell Dreamspell Double Slaapmat - elegant green |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766793 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1950/1200/110mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 360/150/150mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Aantal personen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400124 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Luchtbedden |
| GTIN's: | 5709388158031 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |