De Outwell Sacramento 4 Air biedt ruim comfort voor maximaal vier personen. Dankzij het geoptimaliseerde luchtframe met het 'Pack Small – Live Large'-concept is hij snel opgezet: één luchtboog minder vermindert het pakvolume en het gewicht en creëert ruimte in de woonruimte voor een groter raam en een grotere zijdeur. Een interne dakstang zorgt voor extra stabiliteit.
Creëer uw ideale ruimte met flexibele opties, schuif deuren en ramen opzij voor een beter uitzicht en open de deur naar de leefruimte voor tweederde om de leefruimte uit te breiden. Drie verduisterde slaapcabines zorgen voor een goede nachtrust. Een perfecte balans tussen comfort en functionaliteit voor gezinscamping en weekenduitstapjes.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select is een slijtvast, hoogwaardig materiaal van puur polyester en biedt alle essentiële eigenschappen die kampeerders verwachten voor het dagelijks leven op de camping. Het is vlamvertragend en heeft een PU-coating die een waterkolom van 4.000 mm biedt.
Brandvertragend
Het materiaal voldoet aan alle huidige voorschriften voor tentmaterialen.
Verzegelde dubbele naden
Extra bescherming bij alle naden; de tape zorgt ervoor dat er geen water kan binnendringen.
Aerodynamische stormbescherming kracht 9
Het aerodynamische ontwerp van de tenten met verborgen stangen zorgt ervoor dat de hele tent bij elk weertype stabiel blijft. Windkracht 9 op de schaal van Beaufort komt overeen met harde wind met een snelheid van 75–88 km/u.
Outwell Rigid Air System
Beschikt over aparte binnenbanden die via gemakkelijk toegankelijke buitenventielen kunnen worden gevuld en leeggelaten.
Outwell Wind Brace System
Het Outwell Wind Brace System maakt op belangrijke punten langs een luchtbuis gebruik van ondersteunend weefsel om bij winderige omstandigheden voor meer stabiliteit te zorgen.
Quick & Quiet-binnendeur
Magnetische strips die in de verticaal gelegen naad van de binnendeuren zijn genaaid, zorgen ervoor dat je snel en stil de slaapruimte kunt betreden en verlaten. Indien nodig kan de deur met een ritssluiting worden gesloten.
Premier-slaapcabine
Premier Bedrooms van Outwell bieden een royale vloeroppervlakte voor gemakkelijke toegang en meer bewegingsvrijheid, plus tassen voor extra opbergruimte en kabeldoorvoeren voor netsnoeren, bijvoorbeeld voor lampen. Donkere plafond- en zijzeilen met gordijnen over de netopeningen voorkomen het binnendringen van licht en verbeteren de slaapkwaliteit.
Donkere tentdak en -wanden
Donkere dak- en zijpanelen verminderen de lichtinval in de slaapkamer en verbeteren de slaapkwaliteit. Perfect voor vroege nachten, om in slaap te vallen en om te voorkomen dat je bij zonsopgang wakker wordt. Donkere gordijnen over de ventilatieopeningen regelen de lichtinval extra.
Outwell Sewn-in Ground System
Een afgedichte tentbodem is de beste manier om tocht, insecten, vuil en water uit een tent te houden. Als de tentbodem een integraal onderdeel van de tent is, biedt deze bescherming tegen alle weersomstandigheden vanaf de grond.
Outwell Easy Access System
De hoofdingang kan opzij worden gevouwen en het grondzeil ligt vlak op de grond, voor een veilige en gemakkelijke toegang tot de tent.
Getinte ramen
Ramen met een getinte coating die twee belangrijke functies vervullen: bescherming tegen verblinding door de zon en privacy in de tent.
Gordijnen met vaste bevestigingspunten
Gordijnen met vaste bevestigingspunten, handig bij elk raam geplaatst. Flexibel systeem, afhankelijk van hoeveel daglicht je in je tent wilt hebben.
Ventilatiesysteem aan de achterzijde
Speciaal ontwerp van de achterventilatie met traploze instelling voor een op maat gemaakte regeling en verbeterde luchtcirculatie.
Outwell HookTrack-systeem
Strategisch geplaatste rails maken het mogelijk om speciale haakjes te bevestigen waaraan kabels kunnen worden geleid en lichte accessoires kunnen worden vastgemaakt.
Outwell-spankabelbevestigingssysteem
Dit eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat de scheerlijnen in de knoop raken bij het opbergen.
Waterdichte ritssluiting
Afgedichte ritsnaden garanderen waterdichtheid.
Luchtpomp in de inhoud van de levering
In de inhoud van de levering van al onze tenten met Air-Tube-technologie wordt onze eenvoudig te bevestigen, uiterst efficiënte en krachtige handpomp meegeleverd. Hiermee zijn onze opblaasbare tenten in een handomdraai opgeblazen.
Draagtas
Tas met riemen voor het vervoeren van de ingepakte tent over korte afstanden.
| Productnaam: | Outwell Sacramento 4 Air Tent - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766807 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 6300/3000/2100mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 920/410/350mm |
| Waterkolom: | 4000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 4 |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 24900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111534 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159168 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |