De Outwell Sacramento 6 Air biedt ruim comfort voor maximaal zes personen. Hij is snel op te zetten dankzij een geoptimaliseerd luchtframe met het 'Pack Small – Live Large'-concept: één luchtbuis minder zorgt voor een kleiner pakvolume en minder gewicht, terwijl de leefruimte wordt vergroot door een groter raam en een zijdeur. Een interne dakstang zorgt voor stabiliteit. Creëer uw ideale ruimte met flexibele opties, rol deuren en ramen op voor een beter uitzicht en open de woonkamerdeur voor tweederde om de leefruimte uit te breiden. Drie donkere slaapkamers zorgen voor een goede nachtrust. Een perfecte balans tussen comfort en functionaliteit voor kampeertrips met het hele gezin.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select is een slijtvast, hoogwaardig materiaal gemaakt van puur polyester en biedt alle essentiële eigenschappen die kampeerders verwachten voor het dagelijks leven op de camping. Het is vlamvertragend en heeft een PU-coating die een waterkolom van 4.000 mm biedt.
Brandvertragend
Het materiaal voldoet aan alle geldende voorschriften voor tentmaterialen.
Gesealde dubbele naden
Extra bescherming bij alle naden: de tape zorgt ervoor dat er geen water kan binnendringen.
Sterkte 9: aerodynamische stormbescherming
Het aerodynamische ontwerp van de tenten met verborgen stangen zorgt ervoor dat de hele tent onder alle weersomstandigheden stabiel blijft. Windkracht 9 op de schaal van Beaufort komt overeen met harde wind met een snelheid van 75-88 km/u.
Outwell Rigid Air System
Voorzien van afzonderlijke slangen die via gemakkelijk toegankelijke externe ventielen kunnen worden opgeblazen en leeggelaten.
Outwell Wind Brace System
Het Outwell Wind Brace System maakt gebruik van verstevigingsdoek op strategische punten langs een luchtbuis om stabiliteit te bieden bij winderige omstandigheden.
Snelle en stille binnendeur
Dankzij de magneetstrips die in de verticaal gelegen naad van de binnendeuren zijn genaaid, kunt u de slaapruimte snel en geruisloos betreden en verlaten. Indien nodig kan de deur met een ritssluiting worden gesloten.
Premier-cabine
De Premier-slaapcabines van Outwell bieden een royaal grondzeil voor gemakkelijke toegang en bewegingsvrijheid, plus vakken voor extra opbergruimte en kabeldoorvoeren voor stroomkabels, bijvoorbeeld voor lampen. Donkere tentzeilen aan het plafond en de zijkanten met gordijnen over de gaasopeningen voorkomen dat er licht binnendringt en verbeteren de slaapkwaliteit.
Donker tentplafond en wanden
Donkere dak- en zijstukken verminderen de hoeveelheid licht die de slaapruimte binnenkomt en verbeteren de slaapkwaliteit. Perfect voor vroege nachten, om in slaap te vallen en om te voorkomen dat u bij zonsopgang wakker wordt. Donkere gordijnen over de ventilatieopeningen regelen bovendien de hoeveelheid licht die binnenkomt.
Outwell ingenaaid grondzeilsysteem
Een afgedicht grondzeil is de beste manier om tocht, insecten, vuil en water uit de tent te houden. Wanneer het grondzeil een integraal onderdeel van de tent is, biedt het bescherming tegen alle weersomstandigheden vanaf de grond.
Outwell Easy Access-systeem
De hoofdingang kan opzij worden gevouwen en het grondzeil ligt gelijk met de vloer, voor een veilige en gemakkelijke toegang tot de tent.
Getint ramen
Ramen met een getinte coating die twee belangrijke functies vervullen: bescherming tegen schittering van de zon en privacy in de tent.
Gordijnen met vaste bevestigingspunten
Gordijnen met bevestigingspunten die handig bij elk raam zijn geplaatst. Flexibel systeem, afhankelijk van hoeveel daglicht u in uw tent wilt hebben.
Ventilatiesysteem achterzijde
Speciaal ventilatiesysteem aan de achterzijde met traploze verstelling voor individuele regeling en een betere luchtcirculatie.
Outwell HookTrack-systeem
Strategisch geplaatste rails maken het mogelijk om speciale haken te bevestigen waaraan kabels kunnen worden gelegd en lichte accessoires kunnen worden bevestigd.
Outwell-systeem voor het opbergen van scheerlijnen
Dit eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat scheerlijnen in de knoop raken bij het inpakken.
Waterdichte ritssluiting
Afgedichte ritssluitingen zorgen voor waterdichtheid.
Inclusief luchtpomp
Al onze tenten met Air-Tube-technologie worden geleverd met onze eenvoudig te installeren, uiterst efficiënte en krachtige handpomp. Hierdoor zijn onze opblaastenten in een mum van tijd opgeblazen.
Tas
Tas met elastische banden om de ingepakte tent over korte afstanden te vervoeren.
| Productnaam: | Outwell Sacramento 6 Air Tent - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766808 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 6700/4000/2200mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 1020/390/470mm |
| Waterkolom: | 4000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | >4 |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 29900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111577 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159175 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |