De veelzijdige Outwell Yellowstone Lake klapstoel combineert een goed gewatteerde zitting en rugleuning met een slim frame van gepoedercoat staal en aluminium buizen. Hij biedt u de juiste hoogte voor aan de eettafel en kan, dankzij de vier verstelbare rugposities, ook worden gebruikt om te ontspannen in combinatie met de Outwell Trinity Lake voetsteun. Een gaasvak aan de achterkant is perfect voor het opbergen van uw persoonlijke spullen.
| Productnaam: | Outwell Yellowstone Lake Campingstoel - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766813 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 610/740/1070mm |
| Maximale belasting: | 120kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 260/190/920mm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 5900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470418 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388110855 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |