Dankzij de perfecte combinatie van functionaliteit en een compact pakvolume is de Corus licht van gewicht en biedt hij voldoende warmte.
De combinatie van lichtgewicht comfort, hoge functionaliteit en goede warmte-isolatie maakt het Corus-dekbed ideaal voor avonturen in drie seizoenen en warmere klimaten, of als extra laag bij koudere omstandigheden. De Corus heeft waterafstotend dons en een kamerconstructie, waardoor het een uitstekende temperatuurregeling biedt zonder de bewegingsvrijheid tijdens het slapen op enigerlei wijze te beperken. Het voetwarmtezakje kan over de mat worden gelegd om tocht te voorkomen, of om de voeten te bedekken voor nog meer warmte. Een kliksluiting bij de hals voorkomt dat het deken tijdens koudere nachten verschuift.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Corus 32F/0C Donsdeken - Regular - Twill |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766919 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2010/1280/110mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 183cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 250/170/170mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Dekens |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +5°C |
| Temperatuurlimiet: | +0°C |
| Vulgewicht: | 340g |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 560g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14207 |
| Duurzaamheid: | RDS - Responsible Down Standard |
| GTIN's: | 40818142073 |