Dit zorgvuldig ontworpen, lichte en knusse gewatteerde dekbed is ideaal voor backpackers die ver de wereld in trekken.
De perfecte balans tussen lichtgewicht functionaliteit en warmte maakt de Corus-deken ideaal voor avonturen in drie seizoenen of als extra laag bij koudere omstandigheden. De Corus heeft waterafstotend dons en een kamerconstructie en biedt daardoor een uitstekende temperatuurregeling, zonder de bewegingsvrijheid tijdens het slapen op enigerlei wijze te beperken. Het voetwarmtezakje kan over de mat worden gelegd om tocht te voorkomen, of om de voeten te bedekken voor nog meer warmte. Een kliksluiting bij de hals voorkomt dat de deken verschuift tijdens koudere nachten.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Corus 20F/-6C Donsdeken - Large - Hedgegreen |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766922 |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2110/1350/114mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 198cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 290/190/190mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Dekens |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +0°C |
| Temperatuurlimiet: | -6°C |
| Vulgewicht: | 560g |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 815g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14211 |
| Duurzaamheid: | RDS - Responsible Down Standard |
| GTIN's: | 40818142110 |