Een uniek en universeel bagagedraagsysteem voor aan de voorkant, geschikt voor alle gangbare stuurdiameters.
| Productnaam: | Wholegrain Cycles Jack The Bike Rack - Bagagedrager Vooraan - classic/yellow |
| Fabrikant: | Wholegrain Cycles |
| Artikelnummer: | WGC767757 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 280/230/225mm |
| Bevestiging bagagedrager: | Stuur |
| Maximale belasting: | 5kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Metaal |
| Gewicht: | 700g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 725765558701 |
| Pagina van de fabrikant: | https://wholegraincycles.com |