De Dartmoor Two6Player Pro is een van 's werelds best verkochte dirt jump-frames en is in de nieuwste generatie grondig herontworpen. De bovenbuis en staande achtervork zijn opnieuw ontworpen voor strakkere lijnen en een betere pasvorm. Tegelijkertijd is het bereik aan maten geoptimaliseerd om beter aan de uiteenlopende behoeften van rijders te voldoen.
Het frame is speciaal ontworpen voor gebruik in dirt jump- en pumptrack-omgevingen. Een geïntegreerde kettingspanner, een balhoofdgebied dat is voorbereid voor Rotor-stuursystemen en bijzonder robuuste staande achtervorken zorgen voor maximale functionaliteit en stabiliteit. De moderne geometrie biedt een uitgebalanceerde combinatie van wendbaarheid, controle en veiligheid tijdens sprongen en tricks.
Voordat de Two6Player Pro op de markt werd gebracht, heeft hij uitgebreide stresstests ondergaan en deze tests zelfs onder verhoogde belasting met succes doorstaan. Dit bevestigt de hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid van het frame – zelfs onder extreme omstandigheden.
Een versterkte bovenbuis en een geoptimaliseerde buisconstructie zorgen voor extra duurzaamheid zonder afbreuk te doen aan de wendbaarheid. Hierdoor is het frame bij uitstek geschikt om sprongen van elke omvang, harde landingen en de meest veeleisende tricks betrouwbaar aan te kunnen. Dit doordachte ontwerp zorgt voor een veilige, nauwkeurige rijervaring en garandeert de nodige robuustheid voor harde landingen en grote sprongen.
| Productnaam: | Dartmoor TWO6PLAYER PRO - Frame voor dirtbike - 2026 - glossy white pearl |
| Fabrikant: | Dartmoor Bikes |
| Artikelnummer: | DAB767775 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Dirt/street |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 10x135 mm TA (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 59mm |
| Schijfrembevestiging: | IS 2000 |
| Max. Ø remschijf: | 160mm |
| S.H.I.S.: | geïntegreerd (IS) |
| Diameter zadelpen: | 30,9 mm |
| Dropout: | horizontaal |
| incl. vork: | zonder vork |
| incl. demper: | zonder demper |
| Diameter zadelklem: | 34,9 mm |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 73 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 2080g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | DM0728 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| Productserie: | Dartmoor - Two6Player |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 5905334032985, 5905334032978, 5905334032961 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |