volledige UV-bescherming, minimale brekingsfout, krasbescherming en effectieve waterafstotende eigenschappen.
| Productnaam: | Bliz Hero Brillen - Transparant Blue - Smoke/Blue Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768215 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 17.15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 30g |
| brilbreedte: | 142mm |
| Temple Length: | 135mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN's: | 8056262749999 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |