De P005 is waar moderne vormgeving en pure precisie samenkomen. De scherpe hoeken, gedurfde vlakken en het stoere silhouet zorgen voor een frame dat er al indrukwekkend uitziet nog voordat je van start gaat. Dit is niet alleen stijl omwille van de stijl – prestaties zitten verweven in elk detail. Maar het gaat om meer dan alleen het uiterlijk. Dankzij de verstelbare neusbrug en flexibele pootjes zit de P005 niet alleen op je gezicht, maar wordt hij een verlengstuk van jezelf. Geen slip, verdraaien of afleiding wanneer je op volle snelheid gaat. De P005 is vederlicht maar toch gebouwd voor duurzaamheid en beschikt over hoogwaardige glazen voor meedogenloze helderheid en contrast, waar je ook rijdt. Of je nu trails carvet, over het asfalt scheurt of op volle snelheid gaat in een race – zie er scherp uit, voel je scherp en verleg elke grens.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro Lens Technology is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en biedt betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion-lenstechnologie
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens van Bliz. Deze lens biedt PERFECT CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC-BREUKBESTENDIGHEID en, indien gewenst, multicoating of polarisatie in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz P005 Small Brillen - Crystal Black - Green/Green Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768254 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 12.3% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Transparant |
| Gewicht: | 34g |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 135mm |
| Lens height: | 58mm |
| GTIN's: | 8056262750957 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |