Veelzijdige crankarms van CNC-gefreesd 7150-aluminium, speciaal ontworpen voor de huidige generatie e-mtb's. De Hope crankarms zijn ontwikkeld voor maximale bodemvrijheid en bieden een geoptimaliseerde Q-factor om compatibiliteit met de meeste frame-motorcombinaties te garanderen. Uitgerust met een zelfuittrekkend systeem voor eenvoudige montage en demontage. Compatibel met aandrijfeenheden met ISIS-asbevestiging en uitermate geschikt voor
Ontworpen, getest en geproduceerd in Barnoldswick, VK.
Compatibel met bijvoorbeeld
| Productnaam: | Hope E-bike crankarms for Specialized - zwart |
| Fabrikant: | Hope |
| Artikelnummer: | HOP769264 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Crank: | CNC machined 7150 aluminium |
| Asprofiel trapas: | ISIS |
| Direct Mount Standard: | Hope |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Reserveonderdelen en toebehoren crank: | Crankarmen |
| Q-factor: | 182 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 472g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | HCEBS55 | HCEBS65 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 155 mm |
| GTIN's: | 5056033483032, 5056033483094 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.hopetech.com |