Hope presenteert met trots de RX carbon crankset. Het ontwerp is voortgekomen uit de ontwikkeling van de mtb carbon crankset en biedt dankzij de lichte constructie, robuustheid en optimale laminering een evenwichtig rijgevoel, uitstekende stijfheid en geïntegreerde demping. Het is vooral een onderdeel dat perfect is afgestemd op de nieuwste generatie gravelbikes.
De crank beschikt over het beproefde zelfontkoppelingssysteem op het raakvlak van de crankarm en de as. De unieke constructie zorgt met zo klein mogelijke aluminium binnenstukken voor een laag gewicht en hoge stevigheid. De pedaalschroefdraad kan bij schade worden vervangen. In de binnenkant van de crankarmen bevindt zich een schuimkern die schokken en trillingen dempt. De optische 1K-koolstofvezel biedt een verhoogde slijtvastheid.
| Productnaam: | Hope RX Carbon crank Wide 68mm | 30mm - zwart / blauw |
| Fabrikant: | Hope |
| Artikelnummer: | HOP769269 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Crank: | T700 Carbon |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Asprofiel trapas: | 30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | Hope |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 47.5mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Blauw |
| Gewicht: | 426.5g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | HCCRXNW |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 170 mm |
| GTIN's: | 5056454995671, 5056454995749 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.hopetech.com |