Bijna onzichtbaar, maar absoluut onmisbaar: maak kennis met de Dartmoor Player-zadelpen. Dankzij de lichtgewicht aluminium constructie en de strakke, soepele klemming is dit een strakke, stijlvolle upgrade voor elke dirtbike of freeridefiets.
Het is de perfecte keuze voor rijders die oog hebben voor elk detail; het houdt je setup strak, terwijl je rijstijl het woord doet.
| Productnaam: | Dartmoor Player Zadelpen - 31.6mm - zwart |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769718 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter zadelpen: | 31,6 mm |
| Lengte: | 300mm |
| Zadelklem: | ronde steun, ovale steun |
| Type Zadelpen: | Zadelpen zonder offset, stijve zadelpen |
| Zadelpen setback: | 0mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 225g |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 5905334034514 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |