De MACINA SPORT blijft trouw aan zijn principe: hoogwaardige onderdelen inclusief volledige uitrusting. Het hart van deze trekkingfiets is een robuust aluminium frame, in combinatie met het BOSCH SMART SYSTEM. Je krijgt ondersteuning van de BOSCH PERFORMANCE LINE CX-motor en de krachtige BOSCH POWERTUBE-accu met een capaciteit van 750 Wh. Bovendien opent de EBIKE FLOW APP de deur naar de verbonden wereld en verbindt je met je fiets. Dankzij de meesterlijke prestaties van de KTM-ingenieurs kon de al jaren beproefde KTM-framegeometrie behouden blijven, ondanks de toename in accugrootte en capaciteit. Het verwijderen en terugplaatsen van de batterij is eenvoudiger dan ooit tevoren. POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) is de naam van de eigen innovatie van KTM voor deze gebruiksvriendelijke accu-handeling. De Macina Sport 720 vertrouwt op de SHIMANO LINK GLIDE-technologie. Deze speciaal voor e-bikes ontwikkelde schakelcomponenten zorgen zelfs bij hoge belasting voor nauwkeurig en soepel schakelen en gaan daardoor tot drie keer langer mee.
| Productnaam: | KTM MACINA SPORT 720 - Trekking E-Bike - 2023 - machine grey (burnt orange+black) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770370 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 100-5QR | Shimano UR600, CL, 32H, 135-5QR |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| Velgen: | Ryde Rival Sport | 32H | 622x25C |
| Ketting: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Cassette: | Shimano LG400-11 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Achterderailleur: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 180 / 160 |
| Zadelpen modell: | KTM Line | ⌀ 30.9 | 350 mm |
| Zadel: | Selle Royal Essenza+ |
| Stuur: | KTM Line Low Rizer | 640mm |
| Stuurpen: | KTM +20° ICR |
| Vork: | Suntour NCX32-D Air LO |
| Balhoofd: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Batterijcapaciteit: | 750Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTUBE 750Wh |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec IQ-XS LED 100-150Lux | B&M Toplight 2C LED |
| Handvatten: | Ergon GP30 SD with Barend |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Pedalen: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Banden: | Schwalbe Marathon Mondial | Performance | RaceGuard | 47-622 |
| max. systeemgewicht: | 145kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 25900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1230131111 | 1230131116 | 1230131120 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina Sport |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 11 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 9008594472457, 9008594472464, 9008594472471 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |